V Ruském domě v Praze se konal koncert „Jsme spolu“ hudebního studia Ingy Mertke. V podání mladých hudebníků zazněly známé klavírní skladby domácích skladatelů, stejně jako lidové písně.
Účastníky koncertu přivítal vedoucí Ruského domu v Praze Igor Girenko. Koncert byl uspořádán u příležitosti Roku jednoty národů Ruska, který byl vyhlášen na rok 2026. V jeho rámci plánujeme i další tematické akce.
Sledujte novinky na našich sociálních sítích.




