Без рубрики22.01.2026

Konal se koncert v rámci Roku jednoty národů Ruska

Konal se koncert v rámci Roku jednoty národů Ruska
Konal se kon­cert v rámci Roku jed­no­ty národů Ruska

V Ruském domě v Praze se konal kon­cert „Jsme spolu“ hu­deb­ní­ho studia Ingy Mertke. V podání mla­dých hu­deb­ní­ků za­zně­ly známé kla­vír­ní sklad­by do­má­cích skla­da­te­lů, stejně jako lidové písně.

Účast­ní­ky kon­cer­tu při­ví­tal ve­dou­cí Rus­ké­ho domu v Praze Igor Gi­ren­ko. Kon­cert byl uspo­řá­dán u pří­le­ži­tos­ti Roku jed­no­ty národů Ruska, který byl vy­hlá­šen na rok 2026. V jeho rámci plá­nu­je­me i další te­ma­tic­ké akce.

Sle­duj­te no­vin­ky na našich so­ci­ál­ních sítích.


Поделиться

© 2026 Ruský dům v Praze · Zásady zpracování údajů · Nastavení cookies