Proběhla projekce filmu «Jdi a dívej se»
V Ruském domě v Praze proběhla projekce filmu «Jdi a dívej se». Válečné drama bylo uvedeno před 40 lety, ale dodnes nenechává nikoho lhostejným. V centru děje je běloruský chlapec, který se po spatření hrůz fašistické trestné výpravy během několika dní z veselého teenagera promění ve starce.