Vítězové mezinárodní fotografické soutěže News Photo Awards. Overcoming COVID budou vyhlášeni v Moskvě

Vítězové mezinárodní fotografické soutěže News Photo Awards. Overcoming COVID budou vyhlášeni v Moskvě

Dne 11. března 2021 – v den výročí vyhlášení pandemie koronaviru Světovou zdravotnickou organizací – se v tiskovém středisku TASS bude konat slavnostní předávání cen vítězům mezinárodní profesionální fotografické soutěže News Photo Awards. Overcoming  COVID, organizované agenturou TASS.

Ceny budou udělovány ve třech kategoriích: vítěz Grand Prix obdrží 10 tisíc dolarů, laureáti v nominacích „Jednotlivá fotografie“ a „Série fotografií“ – každý 3 tisíce dolarů. Zvláštní cenu soutěže navíc udělí ruský ministr zahraničních věcí Sergej Lavrov, který stojí za myšlenkou pořádání soutěže News Photo Awards. Overcoming COVID.

Tiskové konference se zúčastní zástupce vedoucího prezidentské kanceláře – tiskový mluvčí prezidenta Dmitrij Peskov, generální ředitel TASS Sergej Michajlov, vedoucí redakce fotografických informací TASS Grigorij Dukor, členové poroty fotografické soutěže, zastupující přední světová média: Associated Press, Reuters, AFP, Kyodo News, ANSA, PA Media, NOOR atd.

Akce se bude konat v online a offline formátu v tiskovém středisku TASS (Moskva, Tverskoj bulvar, 2). Začátek je v 14:00 hod. Vysílání bude k dispozici na webu soutěže https://npacontest.com/, na stránkách soutěže na Facebooku a také ve skupině tiskového střediska TASS na Facebooku.

Předběžná akreditace pro média je otevřena na webových stránkách TASS v sekci Tiskové centrum (https://tass.ru/press). Při registraci musíte uvést číslo svého osobního mobilního telefonu, ke kterému je připojena aplikace WhatsApp.

Podrobnější informace o soutěži News News Awards. Overcoming COVID jsou k dispozici na https://npacontest.com/.

Kontakty: press-center @ tass.ru, + 7 (499) 791-03-87, +7 (903) 284-25-41

Tento článek je dostupný v: Russian